دوستان

نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی


رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور با بیان اینکه تعطیلی زمستانی مدارس به توسعه گردشگری کمک می کند، گفت: ما با این طرح موافقیم و برای اجرای آن با سایر سازمان ها همراهی می کنیم.

به گزارش ایسنا، مونسان در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره طرح پیشنهادی تعطیلی یک ماهه مدارس در فصل زمستان، اظهار کرد: این موضوع به توسعه گردشگری کمک می کند. این طرح پیش از این هم مطرح شده بود اما دستگاه ها با هم اختلاف داشتند اما این بار هم سازمان محیط زیست موافق است، هم آموزش و پرورش و ما هم در سازمان گردشگری بسیار موافق این طرح هستیم.

وی افزود: مناطق جنوبی کشور جاذبه های خوبی برای گردشگری در فصل زمستان هستند که اگر تعطیلات 20 روزه تا یک ماهه مدارس اتفاق بیفتد به توسعه گردشگری در این مناطق کمک خوبی می کند. ما هم با این طرح موافقیم و با سایر دستگاه ها برای اجرا این طرح همراهی خواهیم کرد.

مونسان درباره اقدامات اخیر سازمان گردشگری خاطرنشان کرد: طرح جامع گردشگری هر استان را به زودی ابلاغ می کنیم تا بر اساس آن استان ها برای توسعه گردشگری برنامه ریزی کنند. همچنین پرتال جامع گردشگری در حال آماده شدن است تا مرجعی برای اطلاع رسانی به مردم و معرفی ظرفیت های گردشگری کشور باشد.

رییس سازمان گردشگری در پایان گفت: نمایشگاه گردشگری تهران هم در روزهای سوم تا ششم بهمن با حضور تعداد زیادی از شرکت های داخلی و خارجی برگزار می شود.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها