دوستان

نرم افزار های مورد نیاز

تبلیغات متنی


قصر هوهنزولرن (Hohenzollern Castle) در 50 کیلومتری جنوب شهر اشتوتگارت قرار دارد. این قصر بر روی یک تپه مرتفع بنا شده است و در فهرست زیباترین قلعه های این کشور، جایگاهی خاص دارد. قلعه هوهنزولرن با بیش از 300.000 بازدید کننده در سال، یک مقصد توریستی محبوب و یکی از پربازدیدترین قلعه های آلمان است. در کنار چشم انداز زیبا و جادویی و البته معماری باستانی و شکوهمندش، بازدیدکنندگان تور اروپا می توانند از معماری داخلی هنرمندانه و سلطنتی آن نیز لذت برده و از موزه ای که درون قلعه برپاست، دیدن کنند.

قلعه ی هوهِنزولرن میراث دار تاریخی درخشان بوده و اولین نشانه های قدرت گرفتن امپراتوری آلمان در قرون وسطی را می توان در همین ناحیه مشاهده کرد. این قلعه که از مهم ترین دیدنی های آلمان به شمار می رود، بر فراز کوهی به همین نام و در ارتفاع 855 متری از سطح دریا ساخته شده است. این ارتفاع باعث شده که این قصر دسترسی فوق العاده زیبایی به اطراف داشته باشد به طوری که یکی از زیباترین مناطق برای عکاسی گردشگران تور آلمان است. این قصر رویایی در زمان های دور محل زندگی شاه پروستی ها و امپراطور المان بوده است.

قصر هوهنزولرن که از مهم ترین دیدنی های اروپا ست، در قرن یازدهم ساخته شده اما بعدها در سال 1423 میلادی به کلی تخریب شد و در سال 1461 مجددا ساخته شد. در طول قرن نوزدهم، فردریک ویلیام چهارم (Frederick William IV) شاه پروس، ویرانه های برجا مانده از این قلعه را مجددا مورد مرمت و بازسازی قرار داد. امروزه این قلعه به عنوان مقصد گردشگری پرطرفدار، شناخته می شود. در این موزه می توان آثار شخصی پادشاه فردریک کبیر و مکاتبات افراد مشهوری همچون جرج واشنگتن و همچنین اسنادی از دوران سلطنت شاهان پروس، بازدید کرد.

مشخصات

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها